Elektrownie wiatrowe


Jak przeprowadzamy transport elektrowni wiatrowych ?

Energia elektryczna pozyskiwana za pomocą alternatywnych źródeł energii to przyszłość, w którą inwestuje cały świat. Powszechnym źródłem energii jest budowa elektrowni wiatrowych. W całej Europie i Polsce można zauważyć rosnące zainteresowanie budową parków elektrowni składających się od kilku do kilkudziesięciu siłowni wiatrowych.
TRANSANNABERG Wiesiollek J.M. Spółka Jawna specjalizuje się w transportach elektrowni wiatrowych. Jako firma transportowa posiadamy możliwości kompleksowej obsługi przy transporcie oraz montażu elektrowni wiatrowych. Dysponujemy nowoczesnym taborem samochodowym przeznaczonym do transportu komponentów elektrowni oraz żurawiami samojezdnymi.
Posiadamy najnowsze naczepy Super Wing Carrier o dł. 63,00m Liftadaptery, naczepy Tiefbet, Kesselbrucke oraz inne naczepy wykorzystywane do transportu elementów elektrowni wiatrowych.
Organizujemy żurawie do montażu elektrowni wiatrowych oraz ich montaż. Jesteśmy w stanie obsłużyć każdą budowę od fundamentu, aż do pracującej elektrowni.

Nasza firma posiada stosowne referencje transportowe od największych producentów komponentów elektrowni wiatrowych w Europie.Mapa przedstawia parki wiatrowe, przy których budowie firma Transannaberg Wiesiollek J.M. Spółka Jawna brała udział:

Kliknij tutaj, aby powiększyć mapę.

Nie ma ładunków, których nie można przewieźć...


... są tylko drogi na których jest to trudniejsze.
Zrealizujemy dla Ciebie transport ładunków ciężkich i ponadwymiarowych w relacjach międzynarodowych. Zorganizujemy rozładunek w wybranym przez Ciebie miejscu.
A wszystko w wybranym przez Ciebie terminie.