Kim jesteśmy ?


Jesteśmy firmą transportowo - spedycyjno. Specjalizujemy się w przewozach ponadnormatywnych, których wymiary przekraczają dozwolone w tradycyjnym ruchu normy. Oferujemy Państwu usługi na wysokim poziomie. Wieloletnie doświadczenie, zdobyte umiejętności oraz wiedza w zakresie transportu ponadgabarytowego, wsparte wysokiej jakości sprzętem pozwalają mierzyć się z największymi wyzwaniami na drogach krajowych
i europejskich. Dodatkowym naszym atutem jest doświadczona i odpowiedzialna kadra, która gwarantuje sprawną i bezpieczną realizację transportu. We własnym zakresie organizujemy transporty multimodalne: promy, statki, transport kolejowy oraz dźwigi (załadunki, rozładunki i instalacje elektrowni wiatrowych).
We własnym zakresie organizujemy zezwolenia na przejazdy ponadnormatywne w kraju i zagranicą. Samodzielnie sporządzamy raporty drogowe. Zajmujemy się również demontażem i przebudową infrastruktury drogowej, organizujemy również demontaż sieci telekomunikacyjnych, elektrycznych oraz wyłączenie i rozpięcie trakcji kolejowych, a także ekspertyzy wiaduktów i mostów.
Jesteśmy członkiem Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych. W roku 2004 po spełnieniu szeregu wymagań uzyskaliśmy certyfikat jakości ISO 9001 : 2000.
Transannaberg Wiesiollek J.M. Spółka Jawna powstawała w 1987 roku jako wspólne przedsięwdzięcie małżeństwa Mariolii i Joachima Wiesiollek. Początkowo siedziba firmy była zlokalizowana na Górze Św. Anny. Nazwa przedsiębiorstwa wywodzi się właśnie z tej miejscowości, która wcześniej nazywana była St. Annaberg. Obecnie siedziba firmy mieści się w Strzelcach Opolskich (województwo opolskie).

Nie ma ładunków, których nie można przewieźć...


... są tylko drogi na których jest to trudniejsze.
Zrealizujemy dla Ciebie transport ładunków ciężkich i ponadwymiarowych w relacjach międzynarodowych. Zorganizujemy rozładunek w wybranym przez Ciebie miejscu.
A wszystko w wybranym przez Ciebie terminie.