SCANIA Euro 6

SCANIA Euro 6 Od początku roku testujemy nowy ciągnik siodłowy o mocy 450KM. Jednostka napędowa okazała się bardzo oszczędna. Duży wpływ miał fakt używania przez kierowcę Tempomat Active Prediction. Wspomaga on kierowcę w oszczędzaniu paliwa dzięki wykorzystaniu danych kartograficznych oraz GPS. Wykorzystuje on silnik, retarder i hamulec zasadniczy do dostosowania prędkości jazdy według danych kartograficznych i sygnałów GPS.

Dane pojazdu:
Moc maks. przy 1900 obr/min: 450 KM (331 kW)
Maks. moment obrotowy przy 1000-1300 obr/min: 2350 Nm
Układ wtryskowy: Common rail
Poziom emisji spalin: Euro 6
Technika kontroli emisji: SCR bez EGR

W najbliższym czasie otrzymamy kolejny ciągnik siodłowy o mocy 730KM z nową technologia mostów, przystosowanych do większych obciążeń tonażowych. Nowe mosty przy wykorzystaniu ciągnika siodłowego 6 x 2 w zestawie pozwolą uzyskać DMC 80t, jest to co najmniej 10t więcej, niż osiągaliśmy w naszym taborze. Uważamy, że te rozwiązane może być rewolucyjne w transporcie ciężkim. Czekamy na ofertę Scani z danymi technicznymi DMC dla czteroosiowego ciągnika siodłowego. 


Nie ma ładunków, których nie można przewieźć...


... są tylko drogi na których jest to trudniejsze.
Zrealizujemy dla Ciebie transport ładunków ciężkich i ponadwymiarowych w relacjach międzynarodowych. Zorganizujemy rozładunek w wybranym przez Ciebie miejscu.
A wszystko w wybranym przez Ciebie terminie.